01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Зміни до розкладу на 25.04.2018р. Середу

 

Зміни до розкладу на 25.04.2018р. Середу

Заняття за знаменником

Відділення будівельне

БС-11, БС-12 1,2,3пара – Військово – польові збори 101

БП-13 За інженерне креслення – ОКТ 08

             За ОКТ – фізичне виховання*

             За фізичне виховання* - ТіОБВ 405

БС-21 1. Будівельні конструкції 105

            2. Фізична культура

           3. -----------------

БС-22 Навчальна практика.

БС-31 4 пара – ТіОБВ 12      

БС-32 3,4 пара – Кольоровий і просторовий дизайн в ауд. 307

             5,6 пара – ЗД-графіка в ауд. 307

Відділення економіки та програмування

ЕС-14, ФС-15 1,2,3пара – Військово – польові збори 101    

ПС-16 1,2,3пара – Військово – польові збори 101    

ЕС- 24 , ФС-25 1.Українська література 202

                            2.Українська мова 202

                            3.Вища математика 302

                           4. Фізична культура

ПС-26 За менеджмент – архітектура комп’ютерів 402

             За українську літературу – українська мова 202

             4 пара – відмінена

ЕС-34  1. Облік і звітність у БУ 15

               2,3,4 пара - Навчальна практика з фінансового обліку в ауд. 15

             5 пара – Власна справа 15

ПС-35 4 пара – фізичне виховання*

 

ЛІЦЕЙ

8кл. За географію – іноземна мова 14\3

           4 пара – основи здоров’я КХ

9кл.   За зарубіжну літературу – основи здоров’я КХ

           За географію – українська мова ІІ-підгрп. 13

                                       Іноземна мова І-підгрп. 14\3

           4 параукраїнська мова ІІ-підгрп. 13

                           Іноземна мова І-підгрп. 14\3

10кл. За фізику – українська мова 204

           Третя пара – біологія КХ

11кл. 1.Алгебра 07

           2.Екологія КХ

           3.Українська література 07

         4. Фізика 204