01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

 

Відомості про відділення

programm viddilennya Відділення програмування в Тальнівському державному будівельно-економічному коледжі було створено 1999 року. Саме з цього року здійснювалася підготовка фахівців на базі 9-ти і 11-ти класів за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” із спеціальності „Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”.

З 2008 року здійснюється підготовка фахівців на базі 9-ти класів із спеціальності „Розробка програмного забезпечення”.

З 2004 по 2012 рік відділення програмування очолювала викладач математики вищої категорії, викладач-методист Левченко Алла Василівна, яка працює в коледжі з 1996 року. Є дворазовим призером обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Учитель математики». Викладає предмети «Чисельні методи», «Дискретна математика», «Математичні методи дослідження операцій». З 2012 по 2016 рік відділення економіки та програмування очолює Міхєєва Ярослава Володимирівна, Kutovaколишня випускниця нашого коледжу. З лютого 2017 року відділення економіки та програмування очолює Кутова Олена Олександрівна викладач І категорії.

Циклову комісію профілюючих дисциплін відділення програмування очолює викладач програмування вищої категорії, викладач-методист Завірюха Валентин Петрович. До складу циклової комісії входять ще сім досвідчених педагогічних працівників, які мають базову освіту, що співпадає з профілем спеціальності. Це викладач І категорії Харченко Олександр Олегович, Бойко Сергій Володимирович викладач І категорії, викладач вищої категорії, викладач-методист Левченко Алла Василівна, Заболотній Юрій Леонідович викладач-спеціаліст, Широкун Олександр Вадимович викладач ІІ категорії.

У коледжі є 3 комп’ютерні аудиторії, що підключені до всесвітньої мережі Інтернет.


Довідка про спеціальність «Розробка програмного забезпечення»

golova-radi-studentskogo-samovryaduvannya-koledzhuЗ кожним роком усе більшає кількість обчислювальної техніки. З‘являються нові сфери застосування комп‘ютерної техніки. Уже завтра користувачами персональних комп‘ютерів стане більшість населення земної кулі. Здавалося б, перспектива зрозуміла: потрібно все більше спеціалістів, здатних створювати програми для опису задач і системи баз даних різноманітних предметних областей (економіка, будівництво, поліграфія, медицина тощо). Але для успішного вирішення таких завдань програмісту потрібні певні вміння та навички. Ось тільки декілька таких умінь і навичок:

По-перше, необхідно навчитися планувати дії, виходячи з обмеженого набору засобів.

По-друге, потрібно вміти формально й повно описувати всі об‘єкти в якості даних або результатів, вказувати їх взаємозв‘язок або, як кажуть професіонали, розробляти інформаційну модель задачі.

По-третє, потрібно знати, як швидко знайти інформацію (адже більшу частину часу, витраченого на рішення задач на машині, займають операції пошуку інформації).

По-четверте, дуже важливо правильно розробляти свої команди машині.

По-п’яте, знати застосування прикладних програм в економіці й бухгалтерії.

Випускники фаху 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення» мають змогу продовжити своє навчання і здобути вищу освіту за фахом. Багато випускників коледжу продовжує своє навчання в інших вищих навчальних закладах. Так, випускники коледжу мають можливість продовжувати навчатись у Черкаському державному технологічному університеті, де за скороченим терміном та денною і заочною формами навчання здійснюється підготовка інженерів-програмістів за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

Випускники Тальнівського коледжу працюють на технічних, інженерних та керівних посадах організацій різних форм власності, у фінансових установах та державних організаціях, викладають у вищих навчальних закладах, зокрема викладачі коледжу Харченко О.О., Бойко С.В., Заболотній Ю.Л.– колишні випускники коледжу, які після продовження освіти у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації повернулися працювати в рідну альма-матір.