01-ua

foto durektor2014

Дорогі друзі, колеги, випускники коледжу, нинішні та майбутні студенти!

    Ви переглядаєте веб-сайт одного з провідних навчальних закладів України I рівня акредитації з підготовки молодших спеціалістів будівельної галузі, бухгалтерського обліку, фінансів та кредиту, програмування, організації виробництва – Відокремлений структурний підрозділ «Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва»

Публікації

Роду козацького діти

01 nНапередодні свята Пресвятої Богородиці Покрови в коледжі зібралися шанувальники величної доби України – Запорожського козацтва, щоб глибше познайомитися ще з однією сторінкою історії нашого народу.

Козацькі постаті на екрані, екскурс у минуле козацької держави, маршова козацька музика – усе налаштовувало на святковий настрій та переповнювало гордістю за нашу рідну землю, за її звитяжців – непоборних мужніх славних козаків.

Гарним доповненням став вокальний ансамбль студенток, що майстерно виконав пісню про Україну, підтверджуючи, що дух козацький, слово українське є вічними, що вони у наших думах, у наших душах, у наших серцях.

Органічно вплелися в хід свята змагання команд «козаків» і «козачок» - «Гайдамаки» (БС-21, БС-22 групи, куратор Якименко Л.А.) та «Козацька старшина» (БС-31, БС-32 групи, куратори Міняйло О.О., Поліщук Н.П.).

ТАЛАНТИ СЕРЕД НАС…

 

01Тальнівський будівельно-економічний коледж уже не один рік навчає дизайнерському мистецтву творчу молодь, яка в стінах коледжу збагачує свій творчий потенціал та реалізує творчі можливості. Тут навчаються обдаровані студенти, які переймають тонкощі мистецтва, творять прекрасне.

Алійчук Богдан – один із талановитих студентів групи БС-22, який тільки ступив на стежину творчості, він любить і вміє малювати. Його роботи сповнені оптимізму, радості буття і вражають яскравими, насиченими кольорами. Барвистий світ природи, його краса й неповторність займають особливе місце в його творчості. Гармонійні й колоритні малюнки юного художника вражають своєю довершеністю та досконалістю.


Привітання

pruvitanna-studentiv

pruvitanna-profkom

А чи цікаво вам...

А чи цікаво вам, як готувалася 24 група до свята «Осені»?

01fСвято не було довгоочікуваним. Дізнавшись про нього в усіх відразу з’явилися ідеї щодо приготування святкової композиції. Але ж, яку обрати ідею , як їх так багато? Обдумавши все, поговоривши, взявши до уваги всі пропозиції, група дійшла висновку, що найкраще буде зробити композицію «Лісова галявина та її жителі». Наступного дня всі поприносили матеріали , з яких і почали творити. Група була настільки дружня , згуртована, кожен допомагав один одному , підтримував, що за декілька годин і насправді з’явилась чарівна композиція. І щось в ній було незвичайне , якась чарівна нотка пробивалася на світ, щоб показати красу осені та те, яка в нас згуртована група , що зробила цю красу.

Свято осені 2018

IMG 0627 вересня 2018 року в коледжі знову свято. Усі групи активно готувалися до нього. Квіти, фрукти, овочі та інше створили яскраві композиції представлені на виставці. Кожна композиція була дуже цікава , своєрідна , мала свій шарм. Усі студенти та викладачі вдосталь змогли намилуватися на мистецькі витвори , а потім ще й побачити , які у нашому коледжі талановиті першокурсники , що приготували та показали глядачам свої таланти . Група БС-11,12 представила відео-презентацію , декламацію вірша «Осінь» , сценку «Викладач на заміні» та сучасний танець дівчат. Група ЕС-14, ФС-15 виконала сучасну українську пісню , а група ПС-16 зачарувала глядачів запальним танцем «Джайв» та виконанням пісні під акомпанемент гітари студентом Богданом Козиренком.